Pytania i odpowiedzi

Jak dostarczamy przynęty?

Dokładamy wszelkich starań żeby zamówiony przez Państwa towar podróżował w jak najlepszych warunkach, dlatego pakujemy go w styropian i wkładamy dodatkowo butelkę z lodem. Dzięki tym zabiegom nie przerywamy łańcucha chłodniczego a towar zachowuje swoją świeżość i żywotność na czas transportu.

 

Nie należy przetrzymywać towaru zapakowanego w paczce dłużej niż jest to niezbędne i wynika z konieczności transportu.

Należy go niezwłocznie wypakować i przełożyć do lodówki w wymaganą dla niego temperaturę przechowywania.

 

  • Jokers wymaga wyciągnięcia, napowietrzenia (poruszenia palcami) i położenia na płasko. Jokers polski wymaga dodatkowo przełożenia suchą gazetą.
  • Ochotka hakowa jest najdelikatniejszym towarem w paczce i wymaga zwilżenia gazety, bądź ponownego umieszczenia w wodzie, żeby odzyskała swoją sprężystość i wielkość. Sposób w jaki jest przechowywana naprawdę robi różnicę!
  • Robaki należy odsiać z trocin - trociny są niezbędne na czas transportu do pochłaniania wilgoci. 
  • Dendrobenę przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.
  • Kastery pakowane są próżniowo, przechowywane w lodówce mają trwałość ok 2 tygodni. Po rozszczelnieniu worka kastery należy zużyć lub zamrozić (po rozmrożeniu nie tracą swoich właściwości). Można też je przechowywać w wodzie w lodówce, wymieniając wodę raz dziennie.

 

Jakie są terminy składania zamówień i wysyłek?

Zamówienia można składać w dowolnym czasie, jednak prosimy o określenie preferowanego dnia wysyłki towaru w okienku "Uwagi", przy składaniu zamówienia.

 

Wskazówki praktyczne:

"Czy jak wyślecie towar w czwartek to dostanę go w piątek?"

Kurier standardowo doręcza paczki w 2 dni robocze większości przypadków jest to już następny dzień roboczy ( w tym przypadku piątek) jednak nie możemy wykluczyć doręczenia paczki w poniedziałek.

Jeżeli ważne jest doręczenie towaru przed weekendem/zawodami sugerujemy jego wysyłkę w środę z doręczeniem we czwartek, ewentualnie w piątek.

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za czas doręczenia paczki i nie może zagwarantować 24 godzinnego doręczenia paczki gdyż jest to całkowicie od niego niezależne.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl